KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407040

nr 1340 7040

Gottfrid Källqvist

(1899-1956), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1935. Olja på pannå, 65x53cm

Gottfrid Källqvist, svensk bildkonstnär född 1899, död 1956 .

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 20:23:32

6/8 21:54:38 1      Vinnande bud

Gottfrid Källqvist

Läs mer om Gottfrid Källqvist